Noom 2

Veebipood

Veebipood täieliku majandustarkvara integratsiooniga

NOOM Veebipood on mõeldud ettevõttele, mis soovib veebikaubandust teostada kiirelt ning ilma lisakuludeta tarkvara haldamiseks. NOOM veebipood peamiseks eeliseks on täielik integratsioon NOOM majandustarkvaraga.

Päringud tarkvaras – kiire hinnainfo ja laoseis

Tarkvarast kauba- ja hinnainfo päringuid tehes jõuab see alati operatiivselt veebipoodi, lülitades e-tellimused ning online-müügi tavapärasesse töörutiini ilma täiendava tööjõukuluta.

Hulgilao lahendus veebipoes

Hulgiveeb on mõeldud ettevõttele, kelle äritegevuseks on kaupade hulgimüük. Kliendid näevad toodetel ainult hulgihindasid ja keskkond on mõeldud ainult äriklientidele.

Kaupade broneerimine, tehingute ajalugu, erihinnad

Ärikliendi veebipood omab mitmeid lisafunktsionaalsusi. Igal kliendil NOOMis on detailne konto, kus märgitakse ära tema krediidilimiit, maksetingimused, kehtivad allahindlused, erihinnad jms.

Isikupärase disainiga e-kauplus jaemüügiks

NOOMi veebipoe mooduliga saab luua oma ettevõttele isikupärase disainiga funktsionaalse veebipoe. Poe külastaja saab lisaks ostutehingutele luua konto ja võrrelda erinevaid tooteid.

Eripakkumiste esile toomine

Veebipoes on lihtne korraldada kampaaniad, esile tuua uudis- ja soodustooteid ning neid siduda eriva multimeediaga.

Maksete sooritamine veebipoes

Maksete sooritamine veebipoes

Kauba eest tasumisel saab valida kõikide enimlevinud makseviiside vahel nagu pangalink, PayPal, krediitkaart, järelmaks või sularaha.

Kaup veebipoest kliendi ukseni

Kaup veebipoest kliendi ukseni

Valida saab erinevate kauba kohaletoimetamise viiside vahel. Lisada logod: Itella, Omniva, DPD

Turvaline SSL ühendusega on Sinu e-pood kaitstud

Turvaline SSL ühendusega on Sinu e-pood kaitstud

Turvalise SSL ühendusega on alati Sinu veebileht kaitstud. SSL (Secure Socket Layer) turvaühendused suudavad tagada turvalist ühendust veebipoe ja internetipanga serveri vahel.

NOOM 2.0 lahendused