Noom 2

Tanklad

Astro Balticsi juhtseadme tarkvara juhib tanklat

Sidudes tankla kütusepumbad Astro Balticsi juhtseadme tarkvaraga, saate täieliku kontrolli kõikide pumbaga tehtavate tegevuste üle. Kütusepumpasid on võimalik juhtida läbi tankla kassa. Samuti on võimalik limiteerida pumpade tööd kas liitripõhiselt või vastavalt sellele, kui palju raha on kütuse eest tasutud.

Kütusehindade muutused igapäevaselt

Kütuse hind võib muutuda pea igapäevaselt, nõudes tanklakettidelt erilist tähelepanu hinnatabloodel kuvatava info täpsusele. NOOM tankla juhtseade võimaldab siduda kõik tankla elektroonilised hinnatablood. Juhtseadme kaasabiga saate muuta hindasid nii teenindusjaamast lokaalselt kui ka distantsilt ja üle kogu tanklaketi.

Andmevahetus tankla juhtseadme ja NOOMi vahel

Kogu teenindusjaama andmed jõuavad läbi tankla juhtseadme NOOM majandustarkvarasse, mille kaudu on võimalik neid keskselt hallata ning analüüsida. Aruandeid on võimalik koostada sisuliselt kogu NOOMis olevast infost.

Kütusetaseme languse teavitused


Tankla juhtseadet on võimalik ühendada kütusemahutites olevate nivooanduritega. Seeläbi annab tarkvara koheselt märku, kui mahutis oleva kütuse tase on langenud allapoole kindlat piiri. Vajadusel saab tankla juhtseadet seadistada ka kütuse automaattellimusi tegema. Tänu juhtseadme tarkvarale on võimalik nivooandurist tulevast infost koostada detailseid raporteid.

Maksmine tankuri kõrval või kassas

Tänaseks kasutab juba enamus Eesti tanklakette mitut erinevat makselahendust korraga, võimaldades kütuse eest maksta nii pumba kõrval kaardiga kui ka sularaha või kaardimaksena tavakassas. Astro Balticsi tankla juhtseade seob omavahel mõlemad lahendused.

Ühilduvus suuremate pumbatootjatega

Tankla juhtseadmega saab ühendada kõigi suuremate pumbatootjate lahendused nagu Wayne Dresser, Tokheim, Gilbarco jne.

Tankla juhtseade sujuvaks tankla toimimiseks

Tankla juhtseade sujuvaks tankla toimimiseks

Modernne tankimisjaam omab palju elektroonilisi erilahendusi. Tankla sujuvaks toimimiseks peavad kõik lahendused: kütusepumbad, hinnatablood, erinevaid makselahendused töötama sünkroonselt ning vigadeta. Selleks oleme välja töötanud Eestis unikaalse tankla juhtseadme, millega saate juhtida tankimisjaama tööd ning elektroonikat.

NOOM 2.0 lahendused