Noom 2

Raamatupidamine

Ettevõtte laekumised ja finantsvõimekus

NOOMi integreeritus võimaldab juhtida kogu ettevõtte ressursse ühtses tervikpildis, reaalajas. See omakorda annab olulise eelise ettevõtte juhile ning raamatupidajale – kõik tööks vajalikud andmed on kättesaadavad koheselt ja ilma andmetöötlusvigadeta. NOOMis kajastatakse ostu- ja müügiarvete tasumisi/laekumisi reskontro all. Väliste infotarbijate, sh aktsionäride, võlausaldajate ja riigiametnike jaoks leiab olulist informatsiooni finantsarvestusest.

Käsikannete võimekus NOOMis

NOOMis saab käsikandeid teha pangast, dokumentidest ja laost. Lisaks saab kasutada kursivahe kandeid, palgakandeid ja põhivara kandeid. Kõik see on vajalik ühe raamatupidaja igapäevatöös.

Elementaarsed vahendid raamatupidajale

Lahendus on hea valik kõigile raamatupidajatele, kes otsivad funktsionaalset ja paindlikku töövahendit oma igapäevatöö lihtsustamiseks. NOOMis saate lihtsalt koostada hinnapakkumisi, teha tellimusi ja koostada arveid. Lisaks näeb ostuarvete all nimekirja oma ettevõttele väljastatud arvetest.

Ülevaade kontode muutustest

NOOMi käibeandmik annab ülevaate kontodel toimunud muutustest teatud ajaperioodil. Aruanne on kasulik näiteks ebakõlade põhjuste otsimisel raamatupidamisest. Põhjaliku aruandena saab NOOMis vaadata dokumentide käibeandmikku.

Väärtuslik infosüsteem läbi aruannete

NOOM sisaldab mitmeid sisseehitatud aruandeid, sh pea- ja päevaraamatut.

Lihtne rahavoogude plaan, aruanne

NOOMis on võimalik lihtsalt koostada rahavoogude plaani ja teha sellest detailine aruanne.

Hea ülevaade firma omanikule

Hea ülevaade firma omanikule

Firma omanik saab vaadata igapäevast käibeandmiku, võlgnevuste aruannet ja kasumiaruannet, et olla kursis ettevõttes toimuvaga.

KMD esitamine Maksu- ja Tolliametile

KMD esitamine Maksu- ja Tolliametile

Kui ettevõte on registreeritud käibemaksukohustuslaseks, saab NOOMis esitada käibemaksudeklaratsiooni Maksu- ja Tolliametile.

Pangakontode väljavõtted NOOMi

Pangakontode väljavõtted NOOMi

SEPA puhul peavad kõik pangad väljastama väljavõtteid standardses XML formaadis. See tähendab, et NOOM toetab kõikide Eesti pankade pangakontode väljavõtteid.

Maksekorralduste üles laadimine

Maksekorralduste üles laadimine

Standardsete failiformaatide kasutuselevõtt toob endaga kaasa NOOMi poolt genereeritud maksekorralduste faili üles laadimise kõikidesse Eesti internetipankadesse.

Büroode haldamine

Büroode haldamine

Bürooversioonis on võimalik teha raamatupidamist korraga mitmele firmale.

NOOM 2.0 lahendused