Noom 2

Palk ja Personal

UUS! Tööajatabel veebis

Tööajatabel veebis võimaldab märkida töötunde olenemata asukohast. Lahendus sobib ettevõtetele, kellel on paljud töötajaid erinevates asukohtades. Veebis olevat tööajatabelit saab kasutada kõikides seadmetes ka. nutitelefon. Lahendus on liidestatud NOOM 2 Majandustarkvaraga ja tarkvaras töötunde sisestades kajastuvad need ka veebis. Raamatupidaja saab Noomi tööajatabelis teha muudatusi/täiendusi arvestamata veebist tulevate staatuste piirangutega ehk raamatupidaja on administraatori rollis.

Standardis on tööaeg tundides ning sisestada saab ainult tööaega, mitte puudumisi - raamatupidaja märgib puudumised Noomi, kust need veebi tööajatabelisse kuvatakse.
Sobib ettevõtetele: toitlustus, teenindus, tootmine.

Töötundide arvestamine koos automaatsete puudumistega

Tööajatabelit saab kasutada töötaja töötundide arvestamiseks. Automaatselt tulevad NOOM programmist sisse puudumised ja ületundide arvestus, lisaks töötamised riigipühadel. Liites lahenduse läbipääsusüsteemidega on võimalik näha puudumisi ilma kohapeal olemata.

Kõik lepingute tüübid

NOOMis on võimalik valida kolme tüüpi töölepingute vahel – juhatuse liikme leping, töövõtuleping ja võlaõiguslik leping. Vastavalt lepingu tüübile oskab NOOM automaatselt lisada kogumispensioni ja töövõimetuskindlustust.

Maksumäärade seadistamine

Intuitiivne tarkvara võimaldab raamatupidajal teha ise maksumäärade muudatusi. NOOM 2 programmis on see võimalus olemas. Lisaks väljastatakse igal aastal ka palgapakett, mis võtab kokku kõik aasta suurimad muudatused ja toob selle soovi korral Teieni.

Palgalipikud ühe nupuvajutusega töötaja e-postkasti

NOOMis on raamatupidajal võimalik saata töötajate palgalipikuid masspostitusena. Pärast palkade arvutamist genereeritakse sellest automaatselt pdf. fail, mida on võimalik saata töötaja e-mailile.

Aruanded elektrooniliselt – TSD, KMD ja INF

NOOMis on raamatupidajal võimalik saata töötajate palgalipikuid masspostitusena. Pärast palkade arvutamist genereeritakse sellest automaatselt pdf. fail, mida on võimalik saata töötaja e-mailile. Selliselt näeb töötaja endale arvestatud palka juba enne laekumist.

Puhkused, haigused ja teised puudumised

Puhkused, haigused ja teised puudumised

NOOMis saab ära kirjeldada kõik erinevad puudumiste tüübid – puhkused, haigused jne.

Palgamakse panka – tava- ja koondmakse

Palgamakse panka – tava- ja koondmakse

Palgamakseid panka tehes tekib SEPA makse ja NOOMis on võimalik teha seda nii tava- kui ka koondmaksena.

Tööajakalender

Tööajakalender

Tööajakalendris saab kirjeldada perioode objektide lõikes ja vajadusel neid sulgeda. Pärast sulgemist ei ole võimalik kalendris muudatusi teha.

NOOM 2.0 lahendused