Noom 2

Majutus

Tubade ja lisateenuste broneerimine NOOMis

Majutuse lahendusega saab klient valida erinevate majutuspakettide vahel. Tube ning lisateenuseid on võimalik tellida nii tunnipõhiselt kui ka pikemaajaliselt ette broneerida. Broneerimismootorist jõuavad andmed NOOM majandustarkvarasse.

Toapõhine kliendivaade

Hotelli administraator saab valida endale NOOMis toapõhise vaate, kus on näha kõik tubadega tehtavad tegevused ning nende ajalugu.

Teenindajate tööde planeerimine ja meeldetuletused

Majutusmooduliga saab lihtsalt planeerida koristajate tööd ning määrata milliseid kingitusi uutele külalistele jätta. Hea ülevaate saab erinevatest tööde aruannetest, mida saab genereerida igast NOOMi kandest.

Kinnitus läbi SMSi või emaili

Hotelli broneeringu või makse kinnituskirja saab kliendile saata automaatselt emaili või sms-i teel. Lisaks on olemas võimalus kasutada ka külastajakaarte.

Modernsest hotellist leiate palju erinevaid IT-lahendusi

Astro Baltics pakub unikaalset hotellide terviklahendust, mis seob nutika tarkvara ning moodsa riistvara abil majutusasutuse kõik tööprotsessid üheks tervikuks. Lahendus tõstab oluliselt kogu ettevõtte töö efektiivsust, hoides samal ajal kokku arendussummadelt.

Kvaliteetne teenindus tööjõukuludeta hotellis

Iseteenindushotellid töötavad ööpäevaringselt ja aitavad oluliselt kokku hoida tööjõukuludelt. Noom tagab alati kvaliteetse teeninduse. Pakume iseteenindusliku hotelli täislahendust, mis koosneb nii tarkvarast kui ka riistvarast.

Turva- ja ventilatsioonisüsteemide juhtimine NOOMis

Turva- ja ventilatsioonisüsteemide juhtimine NOOMis

NOOM majandustarkvaraga on võimalik integreerida ning juhtida erinevaid kolmanda osapoole riistvaralahendusi nagu turva- ja ventilatsioonisüsteemid.

Turvalahenduste oluline roll hotellides

Turvalahenduste oluline roll hotellides

Iseteenindushotellides on väga oluline roll turvalahendustel, mis koosnevad eelkõige läbipääsusüsteemidest ja videovalvest. Nii läbipääsusüsteem kui ka videovalve töötavad automaatselt ja neid juhtikse läbi keskse NOOM Majutuspaketi.

Külastaja check-in

Külastaja check-in

Iga külaline saab pärast makseautomaadis check-ini tegemist endale unikaalse uksekoodi või -kaardi, mis avab ainult tellitud teenusepaketi uksed.

Veebilehe olulisus hotelli valides

Veebilehe olulisus hotelli valides

Veebileht on üks esimesi asju, mis kliendile öömaja valides silma jääb. Hea esmamulje loomiseks on tähtis, et hotelli koduleht oleks hea kasutusmugavusega ning visuaalselt atraktiivne.

Veebilehe kujundus ja online broneerimislahendus

Veebilehe kujundus ja online broneerimislahendus

NOOM veebilehed on alati kliendipõhise ning avatud disainiga, kus on esindatud kõik Eestis enimlevinud pangalingid, krediitkaardid ja muidugi ka PayPal.

Lihtne allahindluste rakendamine

Lihtne allahindluste rakendamine

Võimalik on rakendada grupipõhiseid allahindlusi ja teostada reisibüroodele kvoodipõhiseid broneeringuid.

NOOM 2.0 lahendused